Team

Bewerken
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
groep 1-2 Lieneke Lieneke Andrea Andrea Andrea
groep 3 Emelie Ellen Ellen Ellen Ellen
groep 4 Carolien/
Fleurien
Fleurien Fleurien Fleurien Fleurien
groep 5-6 Priscilla Priscilla Priscilla Priscilla Priscilla
groep 6-7 Anne Anne Anne Anne Anne
groep 7-8 Monique Monique Monique Monique Monique
Bewerken
Directie
Debbie Bevers
Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag
d.bevers@spommaasenwaal.nl
MT-lid
Carolien Braam c.braam@spommaasenwaal.nl
Intern begeleider
Kitty Verploegen k.verploegen@spommaasenwaal.nl
Groepsleerkrachten
Emelie Sanders e.sanders@spommaasenwaal.nl
Lieneke van den Hurk l.vandenhurk@spommaasenwaal.nl
Ellen Schuurmans e.schuurmans@spommaasenwaal.nl
Andrea Simons a.simons@spommaasenwaal.nl
Carolien Braam c.braam@spommaasenwaal.nl
Fleurien Aerts f.aerts@spommaasenwaal.nl
Priscilla Rikken p.rikken@spommaasenwaal.nl
Anne van Teeffelen a.vanteeffelen@spommaasenwaal.nl
Monique van Eldijk m.vaneldijk@spommaasenwaal.nl
Administratie
Lydia Vallen l.vallen@spommaasenwaal.nl
ICT
Tom van de Geijn t.vandegeijn@spommaasenwaal.nl
Medewerker op vrijwillige basis
Joke van Kruisbergen en Joan Cruijssen
Huishoudelijk personeel
Schoonmaakbedrijf Ijsselstein
Coördinator tussenschoolse opvang (TSO)
Marije Soethout overblijven.mariaschool@gmail.com